Przedłużamy żywotność peruki

0
815

Nasi czytelnicy oraz klienci niejednokrotnie zwracają się do nas z zapytaniem, w jaki sposób mogliby oni przedłużyć żywotność swojej peruki naturalnej lub wykonanej z włókien syntetycznych, tak aby służyła im ona przez wiele kolejnych miesięcy lub nawet lat bez konieczności wymiany na nowy produkt. Jest to niezwykle ciekawe zagadnienie, a więc postanowiliśmy poświęcić mu cały oddzielny artykuł. Zapraszamy do lektury!

Przede wszystkim pamiętać należy, że aby peruka prezentowała się możliwie jak najlepiej przez długi okres czasu oraz zachwycała swoim blaskiem i sprężystością, musi ona być regularnie pielęgnowana i konserwowania przy wykorzystaniu specjalistycznych kosmetyków. Na nic zdadzą się produkty dostępne w drogeriach oraz supermarketach, jako że nie tylko nie poprawią one prezencji poszczególnych włókien lub pasemek włosów, to jeszcze mogą je uszkadzać na skutek reakcji zawartych w nich substancji z peruką.

Warto także pamiętać, aby po myciu i suszeniu, jak również przed udaniem się na spoczynek, nabyty w salonie medycyny estetycznej lub zakładzie fryzjerskim produkt odwiesić na specjalny stojak. Pozwoli to zachować naturalną stylizację wyrobu w stanie nienaruszonym, a także zapobiegnie mechaceniu oraz splątywaniu się poszczególnych pasemek, czego z całą pewnością pragnęlibyśmy uniknąć.

Aby zakupiony produkt perukarski zachwycał nieskazitelnym wyglądem powinniśmy także zachować umiar jeżeli chodzi o jego farbowanie oraz suszenie przy pomocy urządzeń generujących duże ilości ciepła, szczególnie w sytuacji kiedy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wyrobu w stu procentach naturalnego. Częsty kontakt z substancjami barwiącymi oraz lokówkami, suszarkami, czy prostownicami mogą sprawić, że wyrób taki stanie się matowy, przestanie układać się w zadowalający sposób, jak również prezentować się będzie coraz bardziej nienaturalnie.

Jeżeli zauważamy, że na skutek codziennego noszenia peruka zaczyna być coraz bardziej zmechacona, natomiast poszczególne pasemka coraz słabiej trzymają się monofilamentowej bazy, doskonałym rozwiązaniem okazać się może udanie się z wizytą do naszego salonu, w którym to nasi eksperci mogą produkt poddać kompleksowej rewitalizacji polegającej na usunięciu wszelkich niedociągnięć estetycznych oraz nadaniu wyrobowi świeższego, bardziej atrakcyjnego wyglądu. Zapewniamy, że za przeprowadzenie takiego zabiegu nie będą Państwo zmuszeni płacić nadmiernie dużo, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki obecnych, trudnych czasów i dokładamy wszelkich starań, aby stosunek jakości do ceny świadczonych przez nas usług utrzymywać na stałym, zadowalającym dla konsumenta poziomie.

Mamy nadzieję, że dzięki zaprezentowanym przez nas poradom oraz rekomendacjom będą Państwo w stanie utrzymać swoją perukę naturalną lub sztuczną w doskonałej kondycji przez wiele kolejnych miesięcy. Jeżeli pragną Państwo zasięgnąć dodatkowych porad lub też nabyć specjalistyczne środki pielęgnacyjne polecane przez ekspertów z branży, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub też do komunikacji z nami poprzez podany na stronie adres e-mail lub numer telefonu. Pozostajemy nieustannie do Państwa dyspozycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here